Browsing articles in "Bez kategorii"

art

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy to symbol szczerej i głębokiej miłości, pierwszy krok do wspólnego życia, dzielenia przysłowiowych radości i trosk. Każdy mężczyzna zastanawia się, jaki pierścionek sprawi przyjemność jego wybrance? Niepodważalny jest fakt, że powinien być on oryginalny i niepowtarzalny, nie mniej jednak warto zadbać także o to, by współgrał z charakterem i osobowością kobiety – tym bardziej, że z założenia ma on stanowić symbol głębokiego uczucia przez całe życie.


art

Czym musi charakteryzować się baza danych firm na odpowiednim poziomie?

Czym musi charakteryzować się baza danych firm na odpowiednim poziomie?

Jeżeli ktoś wychodzi z takiego oto założenia, że baza danych firm jest szalenie łatwa do przygotowania, jej stworzenie nie stanowi większego problemu, przecież wszystko jest ogólnodostępne, to naprawdę jest w bardzo dużym błędzie. Co jak co, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości nigdy nie jest tak, iż to wszystko co związane z bazami danych firm – w Polsce, ale równie dobrze za granicą, jest bardzo łatwe, szybkie i przyjemne. Czyli jeżeli będziemy szukali firm zajmujących się [...]


art

Struktura i strategii funduszy inwestycyjnych

Struktura i strategii funduszy inwestycyjnych

Wspólne oszczędzanie jest o wiele bardziej efektywne od stosowania indywidualnych instrumentów inwestycyjnych, które nie pozwalają obracać znacznym majątkiem i nie gwarantują na tyle skutecznej dywersyfikacji portfela. Uzyskiwany tutaj stosowny efekt masy jest bardzo pomocnym narzędziem i można w ten sposób skutecznie zabezpieczyć się na sytuację, gdy którakolwiek z lokat inwestycyjnych okaże się nierentowna. Wyrównanie i uśrednienie wartości lokat dzięki zastosowaniu znacznej liczy środków finansowych pozwala skuteczniej zarządzać ryzykiem i zabezpieczyć interesy uczestników funduszu inwestycyjnego przed [...]


art

Pieniądze na różne potrzeby

Pieniądze na różne potrzeby

Praktycznie każdemu może się przydarzyć deficyt gotówki. Sytuacja taka wynika z wielu wydarzeń, które mogą mieć miejsce i wygenerować pewne potrzeby finansowe, które jest bardzo ciężko tutaj zaplanować, czy też przewidywać w bieżącym budżecie.


art

Konto firmowe – to się opłaca

Konto firmowe – to się opłaca

Młodzi przedsiębiorcy czeto pytają, czy warto zakładać konto firmowe, czy może lepiej korzystać z kont osobistych. Jak można się domyślić wszystko zależy od tego jak duża jest firma oraz jak funkcjonuje finansowo. Trzeba jednak zaznaczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw konto firmowe się po prostu opłaca.


art

Dotacje unijne dla każdego przedsiębiorcy

Dotacje unijne dla każdego przedsiębiorcy

  Dotacje unijne to prawdziwa szansa dla każdego przedsiębiorcy, którego działalność- szczególnie na początkowym etapie wymaga dodatkowych inwestycji. Nie ma co się oszukiwać — nie każdego będzie na to stać, dlatego, zamiast myśleć o kredytach czy zapożyczaniu się u znajomych, warto włożyć w to nieco wysiłku i zapoznać się z dostępnymi dotacjami unijnymi.


art

Szybkie rozwiązanie na kłopoty

Szybkie rozwiązanie na kłopoty

Wiele osób przyznaje, że korzystały z pomocy pożyczek pozabankowych internetowych, kiedy były im potrzebne pieniądze od zaraz, dosłownie od ręki. Niekiedy zdarzają się przecież w naszym życiu takie niespodziewane wydatki i wówczas ratuje nas to, że pieniądze dostępne są od ręki. Dlatego też, w Polsce wzrosła ostatnimi czasy znacznie ilość ofert tak zwanych szybkich pożyczek, które można zaciągać nawet przez Internet. Nawet duże i znane od lat firmy, jak na przykład Provident i Optima zdecydowały [...]


art

Dlaczego warto oszczędzać pieniądze?

Dlaczego warto oszczędzać pieniądze?

Co jak co, ale w dalszym ciągu bardzo duża część polskiego społeczeństwa zapomina o tym, że oszczędzać pieniądze jak najbardziej warto. I to oczywiście nie mówimy w tym momencie o tej najbiedniejszej części, która siłą rzeczy nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek oszczędności. Są jednak tacy ludzie, którzy co prawda nie zarabiają źle, nie żyją na niskim poziomie, a mimo wszystko nie mają odłożonej ani złotówki.


art

Nowoczesne konta bankowe dla wymagających

money-256281_1920

Klienci banków są dziś coraz bardziej wymagający. Mają przewagę nad instytucjami finansowymi, ponieważ konkurencyjność tej branży jest tak ogromna, że w ofertach można przebierać do woli. Dziś przyjrzymy się z bliższa usłudze prowadzenia rachunków oszczędnościowych a także oszczędnościowo rozliczeniowych – czyli najpopularniejszych.  


art

Pożyczki dla wszystkich

Pożyczki dla wszystkich

Coraz więcej osób w Polsce uskarża się na problemy finansowe. Dziwi to, ponieważ bezrobocie w Polsce znacznie zmalało w ciągu ostatniego roku. Okazuje się jednak, że nie ma to nic wspólnego ze wzrostem płac Polaków. Wiele osób nie miało żadnej podwyżki wynagrodzenia już od kilku lat, pomimo tego, że inflacja robi swoje z cenami w sklepach. Ponieważ wynagrodzenia stają na stałym poziomie, nawet osoby, które zarabiały sporo kilka lat temu, obecnie nie cieszą się już [...]

Strony:1234»