news

Indywidualne warunki lokat

Indywidualne warunki lokat Jeśli posiadamy większe środki finansowe to powinniśmy pomyśleć o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Obecnie mamy już dostępne różnego rodzaju rozwiązania, które rzeczywiście dobrze się sprawdzą i sprawią, że z jednej strony nasze pieniądze będą zabezpieczone a z drugiej będzie można również liczyć na to, że będą one dodatkowo pracować i nieco zyskiwać. Wygodnym rozwiązaniem, które gwarantuje bezpieczeństwo są zawsze lokaty bankowe. Otrzymujemy określony procent i możemy oczekiwać, że nasze pieniądze będą stopniowo zyskiwać. Jednak co w momencie, gdy oszczędności mamy sporo, a jednak bank oferuje nam marne warunki lokaty?

Negocjowanie warunków

Tutaj w grę wchodzi między innymi propozycja indywidualnego negocjowania warunków, na podstawie których właśnie nasza lokata będzie prowadzona. Okazuje się, że obecnie większe banki dają już takie możliwości. Każdy bank ma tutaj swoje rozwiązania, gdy chodzi o ograniczenie kwotowe, gdy chodzi o prowadzenie takich indywidualnych negocjacji. Najczęściej w przypadku złotówek zaczyna się taka możliwość od 100 tysięcy złotych. Jeśli pojawimy się w banku z taką kwotą w celu założenia lokaty to będzie to dla nas poważna szansa na rozpoczęcie indywidualnych negocjacji, w ramach których będzie można szukać korzystniejszych rozwiązań niż te, które otrzymuje przeciętny klient.

Podział zysków

Oczywiście im większe środki będziemy w stanie zgromadzić do założenia lokaty tym większa będzie karta przetargowa jaką będziemy posiadać w negocjacjach z bankiem. Dlatego duże finanse to również duża szansa na większy procent. Zyski, które bank wypracuje z naszego kapitału będą bez wątpienia wysokie, dlatego warto walczyć z bankiem, by dzielił się większą częścią tych zysków niż to ma w zwyczaju na lokatach, które bądź co bądź są raczej oprocentowane na śmiesznym poziomie. Indywidualne negocjacje na pewno będą trudne, ponieważ bank jak wiadomo chce jak najwięcej zarobić. Jednak warto się na nie zdecydować i walczyć dla siebie o możliwie najlepsze warunki zakładanej lokaty, by mieć również wysokie zyski.

więcej na – http://www.bzwbk.pl/firmy/lokaty-i-inwestycje/lokaty/lokaty.html

Odpowiedz