Browsing articles in "Kredyty"

art

Gdzie najlepiej porównać pożyczki pozabankowe?

Gdzie najlepiej porównać pożyczki pozabankowe?

Pożyczki pozabankowe niektórym osobom kojarzą się z dość wysokim oprocentowaniem takiego kredytu i dlatego też należy dokładnie porównać wszystkie dostępne na rynku oferty, aby być w stanie wybrać te najlepsze dla siebie spośród wszystkich oferowanych produktów.


art

Chwilowe pożyczki poza bankiem

Chwilowe pożyczki poza bankiem

W dzisiejszych czasach temat chwilowych pożyczek jest naprawdę popularny. Wszystko ze względu na fakt, że jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę dobre warunki takich kredytów w idealnych cenach.


art

Dobrze wybrana pożyczka gotówkowa to strzał w dziesiątkę

Dobrze wybrana pożyczka gotówkowa to strzał w dziesiątkę

Wybranie pożyczki gotówkowej nie musi stanowić bardzo dużego wyzwania pod warunkiem odpowiedniej analizy rynku. Dzięki temu można bez problemu znaleźć naprawdę solidne rozwiązanie, które to jest w stanie świetnie sprawdzić się w swojej roli i może być niezwykle korzystne dla każdej osoby, która zdecyduje się na postawienie właśnie na nie.


art

Pieniądze pożyczane w sieci

Pieniądze pożyczane w sieci

Pierwsze lata rozwoju Internetu w Polsce nie wróżyły tak szybkiego i dużego sukcesu najróżniejszym usługom i portalom finansowym. Płacenie online czy nawet korzystanie z bankowości albo wprowadzanie danych z kart płatniczych w Internecie stało się jednak dość szybko zrozumiałe i bezpieczne, więc dzisiaj praktycznie wszyscy ufają obracaniu pieniędzy w sieci czy elektronicznie podpisywanym umowom. Korzystają na tym prywatne firmy pożyczkowe jak Provident, które do tej pory rozwijały się wyłącznie w oparciu o struktury terenowe, zakładanie [...]


art

Rozwiązanie problemów finansowych

dollar-1362244_960_720

Pomimo tego, że sytuacja gospodarcza w Polsce z roku na rok się polepsza, wiele osób nadal uskarża się na kłopoty finansowe. Okazuje się, że pieniędzy często nie starcza na podstawowe wydatki domowe, ponieważ pensje w Polsce są nadal zbyt niskie.


art

Szybkie pożyczki dla wszystkich

money-1811930_960_720

Kiedyś Polacy bardzo obawiali się pożyczek pozabankowych. Kiedy jednak na polskim rynku pojawiły się duże i rzetelne firmy, jak Provident, czy Optima, okazało się, że pożyczanie pieniędzy poza bankiem może być bardzo szybkie, łatwe i przede wszystkim bezpieczne.


art

Pożyczki internetowe dla każdego

Pożyczki internetowe dla każdego

Jakiś czas temu na naszym polskim rynku pożyczkowym pojawiła się nowość – pożyczki przez Internet. Ta oferta przyszła do nas z Zachodu, gdzie korzysta się już powszechnie właśnie z takiej formy pożyczania pieniędzy. Najpierw można było z niej skorzystać w kilku niewielkich firmach, ale obecnie pożyczki przez Internet oferuje już większość firm w Polsce.


art

Stały klient wybiera się po kredyt

aaaaaaaaaaacredit-card-1080074_960_720

Kiedy potrzebny jest nam kredyt gotówkowy, dobrze jest być stałym klientem banku, w którym będziemy się starali o pieniądze. Jest to ważne z wielu powodów, chociaż zacząć trzeba od tego, co to właściwie znaczy, że ktoś jest stałym klientem danego banku. Mogą tutaj być bowiem dwie interpretacje.


art

Wybór odpowiedniej pożyczki

Wybór odpowiedniej pożyczki

W życiu każdego z nas pojawiają się niekiedy kryzysowe sytuacje, kiedy potrzebna jest większa ilość gotówki. Bywają to różne sytuacje, ale często pieniądze potrzebne są dosłownie od ręki. Oczywiście, idealną sytuacją jest oszczędzanie środków na czarną godzinę. Wówczas nie trzeba się niczym martwić, ponieważ wypłacamy środki z własnego rachunku bankowego i możemy sobie poradzić z każdym kłopotem. Gorzej, jeżeli nie ma takiej możliwości, ponieważ pensji wystarcza jedynie na życie z dnia an dzień. Wówczas najlepszym [...]


art

Na co może liczyć posiadacz standardowego konta bankowego?

125

Konto bankowe jest dzisiaj elementem całkowicie nieodzownym, jeśli chodzi o funkcjonowanie w nowoczesnym społeczeństwie każdego z nas. Większość z nas jednak nie potrzebuje konta „wszystkomającego”, jak kiedyś reklamowany był co prawda produkt z innej bajki, ale równie niezbędny, co konto bankowe. Znakomita większość z nas wybierze rachunek bankowy określany przez bank jako standardowy, nie ten najtańszy, ale ten odrobinę wyżej w tabeli opłat. Na co możemy liczyć w jego przypadku?

Strony:1234567...25»