news

Rozwój swojej firmy – w jaki sposób?

Rozwój swojej firmy - w jaki sposób?

Pamiętajmy o tym, że jeżeli chcemy doprowadzić do takiej sytuacji, w której pozycja naszej firmy będzie naprawdę mocna, to w żadnym razie nie możemy dbać tylko o jej bieżącą działalność. Po prostu w naszym interesie jest to, aby ciągle się rozwijać. Bez rozwoju najzwyczajniej w świecie cofamy się. Wiedzą o tym najwięksi innowatorzy na świecie, wiedzą o tym również tacy przedsiębiorcy, którzy swego czasu myśleli, iż zawsze interes będzie się kręcił.

Co do czego przyszło, to najzwyczajniej w świecie zostali zgnieceni przez konkurencję… Możemy mieć pewność, że wśród naszych konkurentów są tacy ludzie, którzy zdają sobie sprawę z tego, iż innowacyjne podejście do biznesu to coś niesamowicie istotnego…

Rozwój firmy

No dobrze, wiemy mniej więcej to, że rozwój firmy jest bardzo istotny. Jak jednak dać sobie radę, skoro na naszym koncie firmowym nie ma znowu tak bardzo wielu pieniędzy? Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, iż niesamowicie istotne jest to, aby w żadnym razie nie doprowadzić do takiej sytuacji, w której poddamy się na samym początku, gdy zapoznamy się z liczbami. To znaczy, nie poddawajmy się, gdy najzwyczajniej w świecie okaże się, że nie mamy pieniędzy na innowacje. Przecież takie rozwiązania jak program operacyjny inteligentny rozwój są jak najbardziej godne naszego zainteresowania! Unia Europejska daje miliardy euro polskim przedsiębiorcom – wystarczy sięgnąć po te pieniądze! Mówimy o naprawdę sporych pieniądzach!

Wypełnianie wniosku

Nie jest co prawda powiedziane, że uzyskanie pieniędzy z programów operacyjnych jest łatwe, te pieniądze nie są za darmo, ale jednak fakty są takie, iż bez dwóch zdań powinniśmy spróbować. Przygotowanie wniosku nie jest łatwe, to akurat trzeba przyznać, ale jeżeli będziemy mieli interesujący pomysł, przygotujemy (z pomocą specjalistów) wniosek, a do tego będziemy w stanie sensownie przedstawić swoje racje, to naprawdę nie ma większych przeciwwskazań. Jak najbardziej powinniśmy spróbować, przecież świat należy do odważnych.

Więcej informacji dostępnych na stronie http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/program-operacyjny-inteligentny-rozwoj/

Odpowiedz